Нотатки

Фото-0052

А тут колись, ще минулого року було пасовище…, тепер сільська худоба пастись тут скоро не буде…

Сотні кубометрів верхнього і не верхнього шару грунту забрано із сільської земельної ділянки, перемішано із нафтою, вивезено спочатку для відстоювання практично посеред села, а потім, коли нафта попадає в підземні грунтові води, інтенсивні весняні потічки порозносять пахуче чорне золото по людських криницях цю землю перевозять на полігон відходів у м.Долину.

Читати далі

Фото-0023

27 лютого на 20-й день локалізації наслідків аварії 1-й, головний гідрозамок був зруйнований, як пояснила сільському голові людина, що назвалася “начальником служби експлуатації” – різко прибулою вночі річковою водою, що викликає по меншій мірі здивування оскільки сильні дощі не падали, інтенсивного сніготанення не спостерігалося, повені не було, наступні гідрозатвори по річці – не зруйновані. (хоча на них також працювали екскаватори що також викликає подив). Читати далі

Foto-0017

24 лютого – 17-й день ліквідації витоку нафти!

Це щось нове у способах і методах локалізації витоків нафти  – найпростіше – запалити. Більше 5 годин полало плесо ріки, важкий їдучий дим було видно у навколишніх селах, чорна сажа довго сипалась і кружляла селом і навколо! Кіотський протокол не знає чи сміятись чи плакати, а де ОВНС, а де охорона атмосферного повітря !?

Читати далі

Нафта у ріці

У нас – нова біда!

із нафтогону намагались вкрасти нафту, в результаті – нафта в річці Орява, в атмосфері – сильний запах нафти уже від недільної ночі, на річці – ряд гідравлічних затворів, землю на які “Дружба” брала без будь якого повідомлення сільради із території с.ради в 40-метровій зоні річки Орява!

Читати далі