Про створення тимчасової депутатської комісії

КОЗІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ  СІЛЬСЬКОГО   ГОЛОВИ  №___4____

20.01.2015 р                                                                       с.Козьова

Про  створення  тимчасової  депутатської  комісії

Враховуючи, що до Козівської сільської ради надійшов депутатський запит щодо діяльності ДНЗ «Полуничка» в с.Козьова, та висловлено ряд зауважень під час сесії сільської ради 28 грудня 2014 року з боку громадян села та батьків дітей, які відвідують цей дитячий заклад, з метою об’єктивного вивчення порушених питань, вважаю за необхідне:

  1. Створити тимчасову депутатську комісію по вивченню діяльності ДНЗ «Полуничка» у складі депутатів Козівської сільської ради Климаш М.М., Мигович Т.А., Гіршвельда С.Г.
  2. Звернутися у районний відділ освіти з листом щодо участі в роботі депутатської комісії спеціалістів відділу освіти , а саме:

-спеціаліста по обліку і списанню продуктів харчування ;

-спеціаліста по кадрових питаннях в штатному розписі, оскільки є підозри на порушення ст. 25-‘1 КЗпПУ та інших законів України.

 

Депутатській комісії провести засідання, вивчити скарги, дослідити об’єктивний стан сплав в ДНЗ «Полуничка» і доповісти на наступній сесії сільської ради про результати роботи.

 

  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на сільського голову

 

 

Сільський  голова                           О.Клепуц

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>