Просимо учнів шкіл об’єднаної територіальної громади прийняти участь у дитячому конкурсі «Мальовничі річки Західного Бугу та Сяну»

Щорічно 22 березня відзначається Всесвітній день води, який покликаний звернути увагу на проблеми водних ресурсів (забруднення, нераціональне використання тощо). Цьогорічна тематика Всесвітнього дня води: «Цінність води для кожного з нас».

Для привернення  уваги суспільства  до екологічного стану водних ресурсів Басейнове управління водних ресурсів Західного Бугу  та Сяну, Департамент екології, природних ресурсів та Львівська обласна організація Товариства меліораторів  та водо господарників України проводить дитячий конкурс «Мальовничі  річки Західного Бугу та Сяну». Оскільки Стрийський  район знаходиться в басейні Дністра, то роботи повинні бути присвячені р. Дністер або її притокам.

Просимо учнів шкіл які перебувають на балансі Вашої об’єднаної територіальної громади прийняти участь у вищезазначеному конкурсі.

Номінації конкурсу:

– «Малюнок»;

– «Вироби виготовлені з природних та ужиткових матеріалів»;

– «Фоторобота»;

– «Вірш».

Переможці нагороджуються цінними призами, дипломами відповідно до номінацій.

В зв’язку з карантинними обмеженнями прийом робіт продовжено до 1 червня 2021р.  Для участі в конкурсі необхідно заповнити анкету. З умовами проведення конкурсу можна ознайомитися на сайті БУВР Західного  Бугу та Сяну (http://buvrzbts.davr.gov.ua в підрозділі «Діяльність»).

ПОЛОЖЕННЯ дитячого басейнового конкурсу «Мальовничі річки Західного

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>