обговорення питання реалізації Комплексних соціальних програм, реалізації Програми відпочинку та оздоровлення дітей.

Сьогодні,24 лютого 2021 року, відповідно до графіку проведення інформаційних сесій з питань реалізації державних та обласних програм в галузі соціального захисту населення в територіальних громадах Львівської області  відбулась нарада голови Козівської сільської ради з  представниками обласної служби у справах дітей, департаменту соціального захисту населення, КЗ ЛОР «Центр моніторингу соціальних програм» та ГО «Центр оздоровлення та відпочинку Львівщини». В ході наради обговорили питання реалізації Комплексних соціальних програм, реалізації Програми відпочинку та оздоровлення дітей.

Сільський голова Василь Щекун та голова ГО «Центр оздоровлення та відпочинку Львівщини» Андрій Добрянський підписали договір про співпрацю у сфері  оздоровлення  та відпочинку дітей пільгових категорій, які проживають на території Козівської сільської ради.

зображення_viber_2021-02-24_16-54-401

зображення_viber_2021-02-24_16-54-40

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>