Громадські слухання

 «Детального плану території по зміні цільового призначення земельної ділянки з ведення ОСГ під ОЖБ» в селі Плав’я по вулиці Вадрусівка Стрийського району Львівської області.

В середу 09.06.2021 р. в 11:00 год. у адміністративному приміщенні, що знаходиться за адресою: 82643 с. Плав’я вул. Вадрусівка 8, відбудуться громадські слухання детального плану території.

Замовник: Плав’янська сільська рада.

Розробник детального плану:  ПП «Землевпорядна агенція «ЕКСПЕРТ».

Підстава для проектування:  Рішення Плав’янської сільської ради №21 від 28 липня 2019 р.

Мета розроблення детального плану: Планування території ділянки ДПТ орієнтовною площею 0.64 га. для зміни цільового призначення земельної ділянки з ведення ОСГ під будівництво та обслуговування житлового будинку. Впорядкування мережі проїздів (існуючих та проектованих). Врахувати наявність існуючих інженерних мереж та їх охоронної зони. Показати містобудівну ситуацію навколо території ділянки ДПТ.

Для ознайомлення з проектом детального плану території та подання пропозицій до проекту, слід звернутися до Козівської сільської ради, що знаходиться за адресою: 82631, с. Козьова, вул. Європейська, 46, Стрийського району Львівської області, з 28.05.2021 р. до 28.06.2021 р. включно.

Подання пропозицій щодо проекту слід оформляти відповідно до порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. №555.

Пропозиції та зауваження що поступили після встановленого терміну, не розглядаються.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>