Вокальний колектив “Вишиванка”

Творча характеристика-довідка вокального колективу «Вишиванка»
Вокальний колектив «Вишиванка» був створений в 2008 році з числа аматорів при Народному домі села Козьова. За час існування колектив брав участь в обласному конкурсі : «Співоча освітянська родина»(2012), обласному конкурсі патріотичної пісні, присвяченому 70-річчя УПА(2013р.),Міжнародному економічному форумі (Трускавець,2011 р.), де займав призові місця. Колектив бере участь у районних заходах,часто виступає на святкових концертах,творчих звітах, професійних святах та виїздних концертах.
Колектив вміло проводить культурно-освітню та художньо-масову роботу серед населення. Створює сценічні композиції ,які дивують та радують глядача. Велику увагу приділяє відродженню народних традицій, залучаючи при цьому підростаюче покоління.
Колектив «Вишиванка» неодноразово відзначено у районному часописі «Бойківська думка». На базі регіонального фольклорного матеріалу складає оригінальні програмі,сценарії, виступи вносячи регіональний колорит та співоче мистецтво на сцену Козівського народного дому «Просвіта».
За зайняте третє місце у номінації «Ансамблі» обласного фестивалю-конкурсу «Співоча освітянська родина» та збереження і примноження культурної  спадщини українського народу, його традицій ,звичаїв та обрядів вокальний колектив « Вишиванка» нагороджений грамотою Департаменту з питань освіти, науки, сім’ї та молоді Львівської облдержадміністрації. За зайняте друге місце в конкурсі патріотичної пісні, присвяченому 70-річчя УПА колектив нагороджений грамотою Департаменту з питань освіти, науки, сім’ї та молоді Львівської облдержадміністрації. У 2014 році вокальному колективу «Вишиванка» присвоєно звання «народного аматорського колективу».

IMG_2604    DSC08934   DSC00299

DSC00274    DSC00245

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>