Бесіда «Шкідливі звички в житті людини та їх вплив на здоров’я»

«Люди не завжди цінують своє здоров’я,

яке вони мають від природи.

Вони бережуть речі, прикраси,

 а про здоров’я не турбуються.

Особливо небезпечні шкідливі звички».

12 березня 2021 року Сколівський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» у Львівській області відвідав волонтер пробації, який провів бесіду для осіб,  які перебувають на обліку у секторі на тему: «Шкідливі звички в житті людини та їх вплив на здоров’я».

Метою даного заходу було розширити знання про негативні наслідки вживання алкоголю та наркотиків для всього суспільства, та стимулювати до зміни стереотипів поведінки на користь способу життя.
Кожна людина прагне прожити довге і плідне життя. Для здоров’я людини дуже велике значення має її спосіб життя. На жаль, здоров’я молоді дедалі погіршується та більшість молодих людей не переймаються цими проблемами. А знаючи про ризики, пов’язані зі шкідливими звичками, не відмовляються від них. Паління, алкоголізм, наркоманія для сучасної  молоді є нормою їхнього життя та досить великою проблемою для суспільства.

Шкідливі звички не тільки впливають на життя і здоров’я людини, але приносять біль і нестерпні муки рідним та близьким, впливають на здоров’я та життя майбутніх поколінь. Здоровий спосіб життя, заняття спортом, уміння розважатися та мати власні приємні звички – надає великі можливості для розвитку особистості, уміння знайти свій шлях у житті та бути здоровим і активним до глибокої старості.

Бережіть здоров’я, зміцнюйте і примножуйте його. І пам’ятайте, що здоров’я – найцінніший скарб, і від вас залежить, чи зумієте ви зберегти його на довгі роки – зазначив під час бесіди  волонтер пробації.

1

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>