Громадські слухання

Громадські слухання «Детального плану території житлово-громадської забудови» на території села Задільське Стрийського району Львівської області.

У четвер 10.06.2021 р. в 11:00 год. у адміністративному приміщенні, що знаходиться за адресою: 82621, с. Задільське, відбудуться громадські слухання детального плану території.

Замовник: Виконавчий комітет Задільської сільської ради.

Розробник детального плану: ФОП «Сович Любомир Іванович».

Підстава для проектування:  Рішення Задільської сільської ради,  №518 від 11.09.2020 р.

Мета розроблення детального плану: Виготовлення детального плану території має на меті аналіз існуючої забудови та розробку варіанту планувальної структури з уточненням та встановленням меж земельних ділянок.

Для ознайомлення з проектом детального плану території та подання пропозицій до проекту, слід звернутися до Козівської сільської ради, що знаходиться за адресою: 82631, с. Козьова, вул. Європейська, 46, Стрийського району Львівської області, з 28.05.2021 р. до 28.06.2021 р. включно.

Подання пропозицій щодо проекту слід оформляти відповідно до порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. №555.

Пропозиції та зауваження що поступили після встановленого терміну, не розглядаються.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>